Zamawiając nasz catering, otrzymujesz gwarancję pysznych, świeżych, pełnowartościowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków, nad którymi czuwa wykwalifikowany dietetyk!

O nasKim Jesteśmy

Jesteśmy zespołem młodych, doświadczonych osób, które łączy wspólna pasja – pasja do zdrowej kuchni.

Naszym zamiłowaniem pragniemy podzielić się z innymi i chcemy sprawić, aby zdrowa, smaczna kuchnia nie wymagała tylu poświęceń i mnóstwa czasu spędzonego w kuchni, ale była dostępna dla każdego na wyciągnięcie ręki. Mamy duże doświadczenie w organizowaniu indywidualnego cateringu dla osób prywatnych oraz cateringu dla firm, siłowni, przedszkoli oraz żłobków. Bilansujemy i odpowiednio dobieramy jadłospisy dla każdej grupy osób – zarówno dla dzieci, osób dorosłych, starszych, odchudzających się, jak i dla sportowców, a także osób z alergiami, nietolerancjami pokarmowymi czy borykających się z różnego rodzaju chorobami.

Zamawiając nasz catering, otrzymujesz gwarancję pysznych, świeżych, pełnowartościowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków, nad którymi czuwa wykwalifikowany dietetyk!

Serdecznie zachęcamy do współpracy i kontaktu – Zespół FitQuchni


Nasze diety to:

  • Codzienna dostawa 5-ciu dietetycznych i smacznych posiłków
  • Codziennie świeże, różnorodne i smaczne dania przygotowane przez profesjonalny zespół kucharzy
  • Bezpieczne, pełnowartościowe plany żywieniowe skomponowane przez wykwalifikowanych dietetyków
  • Nowoczesny system pakowania gwarantujący świeżość i higienę
  • Opakowania przystosowanie do podgrzewania w kuchni mikrofalowej
  • Stały kontakt z naszymi dietetykami
  • Wygodna dostawa – posiłki wprost pod Twoje drzwi oraz elastyczność przy wyborze preferowanych terminów dostawy

zamówienieJak zamówić Catering

Wybierasz dietę

Zamawiasz jedzenie

Otrzymujesz dostawę

Dostawa

Posiłki dostarczamy do Twojego miejsca zamieszkania, do pracy, na siłownię czy w inne wybrane przez Ciebie miejsce. Możesz oczywiście odebrać je również bezpośrednio u nas, przy ul. Starodomaszowskiej 26 w Kielcach.  Dostawa odbywa się na terenie Kielc – koszt to 3 zł. Zamówienia poza terenem Kielc rozpatrujemy indywidualnie. Termin dostawy ustalany jest indywidualnie.

Pakowanie

Pamiętaj, nasze zestawy posiłków są hermetycznie pakowane w wygodne i praktyczne plastikowe pojemniki. Dowozimy je w firmowych, papierowych torbach. Opakowania na posiłki są przystosowane do podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych. Co ważne – przed obróbką termiczną z opakowania należy usunąć folię ochronną.
Posiłki powinny być przechowywane w temperaturze od 2°C do 8°C. Doskonale dopracowany system pakowania sprawia, że przygotowywane przez nas potrawy na długo zachowują swoją świeżość i walory odżywcze.

Catering Dietetyczny Kielce


Sprawdź wszystkie rodzaje naszych diet! Opis i cennik znajdziesz tu.

Catering Firmowy Kielce

Interesuje Cię catering dla firm w Kielcach?
Sprawdź naszą ofertę. FitQuchnia to nie tylko catering dietetyczny dla osób indywidualnych